Coș

0 items in total

Niciun produs în coș.

Angajări magazin online

Ai nevoie de o schimbare în carieră? Te vrem în echipa noastră!

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe operare PC (Excel, Word);
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Orientare către client;
  • Persoană bine organizată;
  • Capacitate rapidă de învățare/ spirit de observație;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare;
  • Spirit de echipă.

Responsabilități:

  • Monitorizare magazin online;
  • Preluare/ pregătire/ expediere/ retur comenzi;
  • Verificare status livrări;
  • Comunicare eficientă cu clienții și furnizorii;
  • Recepție produse;
  • Restocare magazin online.

Beneficii:

  • Vei lucra alături de o echipă tânără, cu oameni faini;
  • Posibilitate aprofundare cunoștințe/ dezvoltare personală;
  • Job perioadă nedeterminată;
  • Bonusuri periodice în funcție de rezultate și performanță;
  • Participare la training-uri.

Program de lucru: L-V 09:00-18:00

Salariu Net: 1200 lei. Din luna a 4-a, se acordă bonusuri în funcție de gradul de realizare al targetului.

Suport la Telefon

0765 600 700

de luni până vineri în intervalul 9 - 18

Am participat la peste 10.000 de evenimente și am făcut fericiți mii de părinți și nășici!

Te ajutăm cu drag în alegerea produselor potrivite pentru evenimentul tău rapid și simplu, direct pe Whatsapp! Completează datele de mai jos și intră chiar acum în contact cu noi!

Ești mămică sau nășică? *

Bebelușul este *

Data botezului *

Tematica *