Angajări magazin online

Ai nevoie de o schimbare în carieră? Te vrem în echipa noastră!

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe operare PC (Excel, Word);
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Orientare către client;
  • Persoană bine organizată;
  • Capacitate rapidă de învățare/ spirit de observație;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare;
  • Spirit de echipă.

Responsabilități:

  • Monitorizare magazin online;
  • Preluare/ pregătire/ expediere/ retur comenzi;
  • Verificare status livrări;
  • Comunicare eficientă cu clienții și furnizorii;
  • Recepție produse;
  • Restocare magazin online.

Beneficii:

  • Vei lucra alături de o echipă tânără, cu oameni faini;
  • Posibilitate aprofundare cunoștințe/ dezvoltare personală;
  • Job perioadă nedeterminată;
  • Bonusuri periodice în funcție de rezultate și performanță;
  • Participare la training-uri.

Program de lucru: L-V 09:00-18:00

Salariu Net: 1200 lei. Din luna a 4-a, se acordă bonusuri în funcție de gradul de realizare al targetului.